Seriale / Obyczajowe / M jak Miłość
4:3
Jeden z najbardziej lubianych przez widzów seriali. Jest emitowany od 2000 roku i wciąż znajduje się w czołówce pod względem oglądalności. To opowieść o trzypokoleniowej rodzinie, w której najstarsi z rodu to Lucjan oraz Barbara Mostowiakowie. Mają czworo dzieci: Małgosię, Marka, Martę oraz Marysię, która jest córką Barbary i nieżyjącego już Łagody. Mimo że starzy Mostowiakowie wiodą szczęśliwe życie, raczej pozbawione kłótni i nieszczęść, ich dzieciom układa się różnie. Głównym wątkiem jest oczywiście tytułowa miłość.

Serial obyczajowy, Polska 2000-2008
Reż.: J. Sypniewski
Wyk.: T. Lipowska, W. Pyrkosz, D. Ostałowska, K. Kuszewski, M. Kożuchowska i in.

Emisja: TVP2 – poniedziałek-wtorek, 20.45; TVP Polonia – soboty i niedziele, 17.50 oraz czwartki i piątki o 12:50 TVP Seriale – poniedziałek–piątek, 07.05 i 13.55 (powtórki poprzednich sezonów) oraz sobota 11.55 (powtórki najnowszych odcinków)
rozwiń »
  • nowość
  • materiał płatny
  foto tvp

  Werner wciąż próbuje zdobyć serce Anny i prosi, by przyjaciółka pomogła mu w wyborze nowego mieszkania. Tymczasem Gruszyńska ma poważne problemy finansowe: bank odmawia jej zwiększenia debetu, a kawiarnia przynosi straty...

  • nowość
  43

  Marek odwiedza jubilera i kupuje pierścionek zaręczynowy. Między Anną i Ewą trwa „zimna wojna”. Obie wyraźnie rywalizują ze sobą, więc w domu Mostowiaków panuje napięta atmosfera...

  • nowość
  43

  Janka wyznaje Eryce, że chce zemścić się na Marcinie - i postanawia kuzyna śledzić. A gdy jedzie za chłopakiem do szpitala, poznaje przypadkiem młodego lekarza: Wojtka.

  image

  O poranku Marek zagląda do Anny i zaskoczony spotyka w jej mieszkaniu Krisa. Tymczasem Werner - nieświadomy, że ma rywala - postanawia odwiedzić Gruszyńską w kawiarni...

  image

  Kasia zgadza się w końcu na spotkanie z Marcinem i spędza z Chodakowskim cały wieczór. Tymczasem Ewa namawia Marka na obiad w restauracji, razem z Chrisem. Mostowiak zaprasza również Annę. Później prosi Gruszyńską, by „zajęła się” Irlandczykiem...

  43

  Paweł z Alą mają problem. Okazuje się, że Jurek chce spotkać się z córką, czego matka dziewczynki bardzo się obawia. Tymczasem Barbara odwiedza Tomka i zapewnia zięcia, że Małgosia nie będzie mu już utrudniała kontaktów z synem. Chodakowski pragnie zacząć w końcu nowe życie i prosi Agnieszkę, by się do niego przeprowadziła.

  43

  Marcin poznaje dziewczynę swojego brata – Agatę. Tymczasem Paweł zabiera Alę wraz z Basią na wycieczkę do Grabiny i oficjalnie przedstawia swoją nową rodzinę Mostowiakom. Gdy cała trójka wraca do Warszawy, spotyka ich jednak niespodzianka...

  43

  Ewa szykuje się na przyjazd gości z Irlandii i chce, by Marek poznał jej nowych kolegów. A Mostowiak na spotkanie ze „światowcami” nie ma ochoty i robi wszystko, by uroczystego obiadu uniknąć.

  43

  Paweł urządza mikołajkową imprezę, na którą zaprasza Jankę wraz z siostrą. Niespodziewanie w bistro pojawia się Marcin. Ile musi wypić, by odważyć się na rozmowę z byłą ukochaną?

  foto

  Marcin odwiedza Kasię i prosi, by ukochana dała mu drugą szansę. Dziewczyna jednak wciąż czuje się zraniona i odmawia. Kolejną złą wiadomość Chodakowski dostaje od matki: Aleksandra leży w szpitalu, ciężko chora na białaczkę.

  43

  Natalka wyznaje Annie, że jej „ukochany” ma żonę. Gruszyńska wpada we wściekłość – i od razu jedzie do Urli, by zrobić Rafałowi ostrą awanturę.

  image

  Krupski próbuje zastraszyć Łukasza. Biznesmen czeka na chłopaka na uczelni i uprzedza, że zniszczy jego medyczną karierę. Niemiłe spotkanie czeka też Piotra - z Lubińskim.

  43

  W Grabinie zjawia się niemal cała rodzina Mostowiaków, na spóźnione przyjęcie z okazji 54. rocznicy ślubu Barbary i Lucjana. Tymczasem Marcin ma coraz więcej wątpliwości, czy nadal pragnie być z Eryką.

  43

  Budzyński jedzie na spotkanie z Olą - właścicielką sklepu, obok którego wydarzył się wypadek - i próbuje zdobyć dowód na niewinność Łukasza. Tymczasem Łukasz w dniu procesu ucieka autostopem do Gdańska. Paweł odbiera telefon od mistrzyni karate.

  43

  Paulina dzwoni do Tomka i próbuje wytłumaczyć swoje zachowanie Tymczasem Chodakowski wciąż myśli o Agnieszce. I w końcu odwiedza przyjaciółkę w szpitalu pytając, czy naprawdę nadal go kocha.

  43

  Eryka wychodzi ze szpitala. Ma pretensje do Marcina o to, że jej nie wspierał i zrywa ich związek. Tymczasem Andrzej odnajduje Nosonia - świadka, którego przekupił Krupski - i próbuje zmusić mężczyznę, by zeznał prawdę.

  43

  Zosia jest bezpieczna u Marty, ale Agnieszka, ciężko ranna, wciąż walczy o życie. Tymczasem Paulina znów wymyka się policyjnej ochronie - i ucieka. Problemy ze zdrowiem ma również Eryka.

  4x3

  Tomek, w pracy, odrzuca awanse Pauliny i otwarcie mówi, że nie chce kontynuować ich romansu. Kilka godzin później staje się celem ataku mafii.

  4x3

  Magda wyznaje Piotrkowi, że obawia się mężczyzny, który ostatnio obserwuje ją w szpitalu. A Zduński rozpoznaje Wiktora i o wszystkim opowiada Andrzejowi.

  fot4x3

  W Grabinie pojawia się niezapowiedziany gość: Michał Łagoda. Lucjan od razu wyrzuca go z domu. Barbara o wizycie Michała mówi za to Tomkowi. A policjant, wściekły, odnajduje kochanka żony w hotelu i rzuca się na niego z pięściami.

  foto

  Kłamstwa Janki wychodzą na jaw. W rodzinie wybucha gigantyczna kłótnia. Eryka robi siostrze ostre wymówki. Wzburzona Janka postanawia wyjechać w końcu do Warszawy.

  foto

  Barbara postanawia polecieć do USA. Mostowiakowa chce szczerze porozmawiać z Małgosią i sprowadzić córkę do domu.

  foto

  – Po prostu nie wytrzymałam presji. Ty wyjechałeś. Zostałam sama. Bałam się – tłumaczy Tomkowi swoje zniknięcie Paulina. Chodakowski postanawia zostać na dłużej w kryjówce swojej podopiecznej...

  foto

  Jedno z ogłoszeń, które Marcin rozwiesił w Grabinie, trafia w końcu do Eryki - i dziewczyna od razu chwyta za telefon. A kilka godzin później Marcin mknie na wieś i znów staje naprzeciwko ukochanej.

  foto

  Natalka znów wpada w miłosne kłopoty. Okazuje się, że nastolatka flirtowała z dużo od siebie starszym Karolem. Barbara znów próbuje rozwiązać problemy, które sąsiedzi - a zwłaszcza Kolęda i lokalny proboszcz - mają z Kisielową. Tymczasem Łukasz, załamany po śmierci przyjaciółki, chce porzucić studia medyczne.

  image

  Kasia składa w pracy wymówienie i otwarcie wyznaje, że po rozstaniu nie chce już spotykać się z Marcinem w biurze.

  image

  Wiktor zgadza się w końcu na odłączenie córki od respiratora Paweł robi wszystko, by jak najszybciej zorganizować w szpitalu ślub - choć Piotrek i Kinga uważają, że popełnia błąd. Za to lekarze mają w końcu dla Magdy dobrą wiadomość: znaleźli „nowe” serce.

  image

  Wiktor wciąż nie może uwierzyć w śmierć córki - i nie zgadza się na odłączenie Karoliny od respiratora. Stan Magdy gwałtownie się pogarsza i dziewczyna trafia na początek listy oczekujących na przeszczep.

  foto

  Paweł regularnie odwiedza Magdę w szpitalu. Z każdym dniem, chora dziewczyna traci siły i nadzieję. Aż w końcu prosi Zduńskiego o ostatnią przysługę...

  foto

  Marcin jedzie do Lipnicy i wyznaje Jance, że zakochał się od pierwszego wejrzenia. W Warszawie, Chodakowskiego odwiedza jego matka - Aleksandra. Tymczasem Łukasz zabiera Karolinę - córkę Wiktora - na wycieczkę za miasto na motorze.

  foto

  Kisiel skarży się Lucjanowi na żonę, która wprowadziła w domu ostrą dietę. Tymczasem Ala idzie w końcu za głosem serca i zaprasza Pawła do sypialni.

  image

  Robert odwołuje w kancelarii skargę na Zduńskiego, ale z zemsty nie rezygnuje. Spotyka się ze znajomą, Kają, której zleca, by zdobyła kompromitujące Piotrka materiały.

  43

  Eryka decyduje się na powrót do Stanów. Na dzień przed wylotem, dziewczyna wybiera się nad rzekę. W wodzie wpada na ukryty wir i nagle zaczyna się topić. Na szczęście, w pobliżu spaceruje Marcin...

  fot43

  Agnieszka informuje Tomka, że Paulina jest teraz głównym świadkiem w sprawie przeciwko mafii. Kilka godzin później dochodzi do tragedii: auto Pauliny wylatuje w powietrze...

  fot43

  Andrzej robi żonie niespodziankę i organizuje wycieczkę do Grabiny na motorze. Marta - widząc maszynę - od razu się irytuje. I zapowiada, że na motocykl nawet nie wsiądzie.

  foto

  Paweł i Kinga są przekonani, że Magda wyjechała za granicę. Okazuje się jednak, że dziewczyna leży w szpitalu - ciężko chora. Tymczasem Paweł coraz bardziej zbliża się do Ali.

  fot43

  Kinga przyjeżdża do ośrodka, w którym odbywa się firmowy wyjazd integracyjny - nieświadoma, że czeka tam na nią Robert. Lubiński nachodzi dziewczynę w jej pokoju, wyznaje, że jest w niej zakochany i próbuje pocałować.

  foto

  Piotrek zauważa w końcu, że Lubiński podejrzanie interesuje się Kingą - i wybucha zazdrością. Tymczasem Robert pisze do Zduńskiej list z wyznaniem miłości.

  43

  Kinga spotyka się z Mikiem i przyjmuje posadę w jego firmie. Dziewczyna zgadza się też na weekendowy „wyjazd integracyjny”, nieświadoma, że na wycieczce pojawi się Robert.

  image

  Janka przyjeżdża razem z siostrą do kancelarii Wernera, składa zeznania w sprawie wypadku nad zalewem. Dziewczyna okłamuje jednak prokuratora mówiąc, że broń, którą znaleziono przy zwłokach, należała do gwałciciela.

  foto

  W Grabinie pojawia się Eryka - siostra Janki. Dziewczyna mówi Mostowiakom, że przyjechała do kraju, by odnaleźć zaginioną siostrę. Tymczasem policja odkrywa, że Janka może przebywać w Warszawie.

  image

  Paweł jest coraz bardziej załamany. Traci nadzieję, że wkrótce odzyska wolność i wdaje się w bójkę z jednym ze współwięźniów. Grzegorz namawia Marcina, by pojawił się na ślubie Aleksandry.

  image

  Aleksandra odwiedza Marcina w domu, jednak syn nie chce z nią rozmawiać. W rodzinny konflikt angażuje się Kasia. Dziewczyna próbuje pogodzić ukochanego z matką, choć ten nie jest z tego zadowolony.

  image

  Paweł przekazuje Staszkowi nowe informacje: gwałciciel opowiadał w bistro o wędkowaniu nad Zalewem Zegrzyńskim, gdzie podobno ma domek. A Janka, słysząc rozmowę z policjantem, postanawia działać.

  image

  Robert wraca do Warszawy i zmusza Kingę, by z nim porozmawiała. Zduńska jego uczucia odrzuca, ale sąsiad się nie poddaje.

  43

  Kinga, gdy dowiaduje się o pocałunku przyjaciółki z Lubińskim, od razu robi sąsiadowi wymówki. A Robert wyznaje, że tak naprawdę pragnie tylko Zduńskiej...

  43

  Naczelny kradnie pomysł na nową audycję, który przygotowały Kinga z Mirką. Dziewczyny, załamane, topią smutki w alkoholu w towarzystwie Lubińskiego. Kwiatkowska przesadza z ilością drinków...

  43

  Do Polski przyjeżdża matka Marcina: Aleksandra. Okazuje się, że chce kolejny raz wyjść za mąż i pragnie zaprosić syna na ślub.

  43

  W bistro pojawia się kloszard - „znajomy” Basi. Mężczyzna wyznaje, że widział włamanie i zgadza się złożyć zeznania na policji.

  fot43

  Barbara wyjeżdża z Anią do sanatorium, gdzie poznaje lokalnego donżuana: Stanisława Sieńczyłło. Uwodzicielski senior od razu próbuje się z nią zaprzyjaźnić...

  fot43

  Budzyński proponuje żonie, by przejęła jego udziały w kancelarii - i spotyka się w końcu ze swoją nową szefową: Jolą. Werner zatrudnia za to konsultanta, którym okazuje się Wiktor Żak, dawny adorator Marty...

  43

  Paweł coraz bliżej zaprzyjaźnia się z Alą i Basią. I odkrywa, że mała ma sekretny plan: chce, by jej mama zakochała się w Zduńskim, bo dzięki temu obie będą mogły zostać w Polsce.

  43

  Janka nielegalnie kupuje broń. Tymczasem Paweł nadal robi zdjęcia kolejnym kierowcom. Jeden z TIR-owców ostrzega Darka – gwałciciela – że został sfotografowany. W efekcie bandyta znów pojawia się w bistro...

  43

  Naczelny prosi Kingę oraz Mirkę o spotkanie. Okazuje się, że on również stracił pracę, ale dostał już propozycję nowej posady i chce obie dziennikarki zabrać ze sobą.

  43

  Anna wraca do Warszawy i oznajmia Markowi, że straciła dziecko. W dodatku o „poronienie” obwinia właśnie Mostowiaka. Z kolei Ewa prosi, by przyjaciel więcej się z nią nie kontaktował.

  fot43

  Zosia przygotowuje uroczystą kolację, na którą zaprasza Agnieszkę - a pani prokurator, by spędzić wieczór u Chodakowskich, odwołuje randkę z Marcinem. Nie wie, że jej kochanek również znalazł się na liście gości.

  foto

  W bistro pojawia się nowy klient: Japończyk Taro. Niepozorny mężczyzna od razu wdaje się w bójkę - i okazuje się mistrzem wschodnich sztuk walki.

  43

  Iza postanawia wziąć rozwód i przeprowadzić się do nowego mieszkania – nad bistro Za Rogiem. Dziewczyna proponuje też Pawłowi poważny związek. Tymczasem Zduński traci pracę w korporacji...

  43

  Po napadzie ciężko pobita Janka trafia do szpitala i prosi policję, by skontaktowała się z Lucjanem. Paweł jest załamany tym, że nie uchronił dziewczyny. Przysięga, że znajdzie i ukaże mężczyznę, który ją zgwałcił.

  image

  Paweł poznaje w bistro Alę, matkę Basi. Kobieta oskarża Zduńskiego o to, że jego „przyjaźń” z małą dziewczynką wcale nie jest normalna. Tymczasem Lucjan postanawia pomóc Jance.

  image

  Małgosia chce na kilka miesięcy wyjechać do USA, ale Tomek nie zgadza się jednak na tak długą rozłąkę. Mirka ma mdłości, wahania nastrojów. Kinga podejrzewa, że przyjaciółka jest w ciąży.

  image

  Marek wciąż nie umie wybrać, która z kobiet jest dla niego ważniejsza: Anna czy Ewa. Ze swoich dylematów zwierza się Budzyńskiemu, a ten radzi mu, by korzystał z życia...

  foto

  Teresa znów umawia się z Rogowskim. Artur wyznaje, że jest nią oczarowany i chce zakończyć ich znajomość nim oboje posuną się zbyt daleko...

  foto

  Małgosia umawia się na rozmowę z Kaletą i odkrywa, że jej dług urósł do monstrualnych rozmiarów. Tymczasem mały Wojtek ma wypadek i trafia z rozciętą głową do szpitala.

  foto

  Nowe odcinki „M jak Miłość” od 3 września na antenie TVP2. Już teraz warto sobie przypomnieć co wydarzyło się w życiu Mostowiaków i ich przyjaciół przed przerwą wakacyjną.

  foto

  Do bistro „Za Rogiem” zagląda najmłodsza klientka - Basia. Paweł obawia się, że jest zaniedbywana przez rodzinę i chce porozmawiać z jej matką. Idzie z małą do jej domu i poznaje Olgę – ciotkę dziewczynki.

  image

  Mostowiakowie są zdruzgotani, gdy sąd wyznacza spłatę na rzecz Janki w wysokości 300 tysięcy złotych. Po rozprawie Lucjan podchodzi do przygnębionej kuzynki siedzącej samotnie na korytarzu. Gestem pociesza ją, a dziewczyna przytula się do niego.

  image

  Kwiatkowski próbuje wyperswadować córce związek z kryminalistą. Mirka oświadcza ojcu, że zamierza przyjąć oświadczyny Podleśnego.

  foto

  Małgosia ulega namowom Michała na kolejne spotkanie. Łagoda przed wyjazdem pragnie zostawić po sobie dobre wspomnienie. Wręcza byłej żonie cenny naszyjnik i niespodziewanie całuje.

  foto

  Marcin dowiaduje się o próbie samobójczej Agnieszki i jej powrocie do Warszawy. Od razu próbuje się z nią skontaktować. Ich spotkanie kończy się w łóżku.

  foto

  Mąż Izy, Radek, przychodzi do bistro. Paweł mówi mu, że nic nie wiedział o jego istnieniu. Radek przyznaje, że żona zdradziła go nie pierwszy raz.

  foto

  Irek wychodzi z więzienia. Jest przygnębiony brakiem mieszkania i pracy. Nie chce jednak pomocy Mirki, gdyż obawia się, że kieruje nią litość. Mirka postanawia mu udowodnić, że robi to z miłości.

  foto

  Anna w końcu otwiera drzwi łazienki. Jest odurzona alkoholem. Wyznaje Markowi, że ma kłopoty.

  foto

  Marta i Andrzej uprzedzają Marka, że Jane Buford złożyła wniosek do księgi wieczystej domu w Grabinie. Domyślają się, że jest ona spadkobierczynią Hanny i zamierza dochodzić swoich praw do nieruchomości.

  foto

  Tomek jest przy Agnieszce, która leży w szpitalu po próbie samobójczej. Obiecuje, że wkrótce wróci, żeby się nią zaopiekować. Po powrocie do domu, obrażona Małgosia nie odzywa się do niego...

  foto

  Tomek postanawia sprawdzić, co dzieje się z Agnieszką. Gosia wpada w złość, kiedy dowiaduje się o jego nagłym wyjeździe do Szczecina. Na miejscu Tomek musi wyważyć drzwi i znajduje Agnieszkę nieprzytomną...

  foto

  Do Budzyńskiego przychodzi Janusz z prośbą, żeby nie mówił Piotrkowi, że jest jego ojcem. Między panami dochodzi do kłótni. Później Andrzej, widząc szczęśliwego syna w towarzystwie Janusza, postanawia, że wszystko zostanie po staremu.

  foto

  Ewa i Marek stają się sobie coraz bliżsi. Tymczasem w Grabinie pojawia się Anna i wyrzuca kochankowi, że jej unika. W domu zwierza się Uli, że nie spełniło się jej marzenie o dużej rodzinie.

  43

  Marek zaprasza Ewę do opery. Po spektaklu śledzi ich Anna. Klara radzi Kasi nie narzucać się, jeśli chce zdobyć Marcina.

  foto

  Iza jest zaskoczona wiadomością, że Paweł był żonaty. Uprzedza Zduńskiego, że i on może dowiedzieć się o niej czegoś nieoczekiwanego.

  foto

  Ewa i Marek organizują dla skłóconych chłopców z klasy Antka i Mateusza mecz i ognisko. Po imprezie Ewa nieśmiało całuje Marka na pożegnanie.

  foto

  Andrzej spotyka się z Edytą, żeby dowiedzieć się, co łączy ją z Holtzem. Kobieta przedstawia wersję prawnika. Po tej rozmowie Budzyński podejmuje się prowadzenia sprawy Wojdasa.

  foto

  Holtz przychodzi do kancelarii i grozi zemstą, gdy Andrzej odmawia współpracy. Budzyńska przynosi synowi dokumenty, ale przez pomyłkę podaje teczkę z danymi Piotrka.

  foto

  Magda, Krystyna i Kinga w napięciu czekają na wynik operacji Marszałka. Magda dowiaduje się od Danki, że Michał - po odzyskaniu przytomności zeznał kto go zaatakował.

  43

  Marszałek jest w szpitalu – ma guza, który powoduje bóle głowy i zmiany osobowości. Magda nie potrafi wyobrazić sobie, że próbował zabić Michała. Danka wyrzuca ją ze szpitala, obwiniając o to, co się stało. Z satysfakcją oznajmia, że Michał wcale się z nią nie rozwiódł...

  43

  Ula i Natalia chcą przekonać się, czy ojciec i ciotka mają romans. Przygotowują dla nich romantyczną kolację. Po ich wyjściu do koleżanki Marek mówi Annie, że nie chce stałego związku i woli, żeby córki nie wiedziały o ich relacji.

  image

  Filarska wyznaje, że Marszałek ją uderzył. Magda nie może uwierzyć w jej wersję wydarzeń...

  image

  Anna i Marek wysyłają dziewczyny na zakupy, żeby móc nacieszyć się sobą. Ula uważa, że są parą i zakłada się o to z Natalią żeby to sprawdzić postanawiają zastawić na nich pułapkę.

  foto

  Zuza zostaje zwolniona z kancelarii. Kiedy razem z Łukaszem odwiedza Budzyńską w szpitalu, podsłuchuje jej rozmowę z Edytą na temat wnuka. By odzyskać pracę, posuwa się do szantażu.

  foto

  Anna zastaje Ewę i Marka podczas intymnej rozmowy. Czuje zazdrość, więc całuje Marka namiętnie na oczach Ewy.

  foto

  Iza jest zła na Pawła, że zrezygnował z ich wspólnego wyjazdu. Nie podoba jej się też obecność Magdy w jego mieszkaniu. Stawia ultimatum: albo ona, albo Magda.

  foto

  Tomek próbuje pomóc krztuszącemu się Wojtusiowi, ale na siedząco niewiele może zrobić. Kiedy chłopiec zaczyna się dusić, zdesperowany mężczyzna wstaje z wózka, żeby ratować syna...

  foto

  W ubraniu, które Marcin miał na sobie w dniu bójki, Kasia znajduje dowód osobisty Tomka i wizytówkę z adresem hotelu. Postanawia dowiedzieć się prawdy. Okazuje się, że Chodakowskiego zapamiętała prostytutka Klara.

  image

  Budzyńska domyśla się, że to Zuza ukradła pieniądze z biblioteczki. Dziewczyna nie przyznaje się do winy. Z ulgą przyjmuje informację o anulowaniu postępowania komorniczego...

  image

  Ula i Jacek zakradają się wieczorem do kawiarni. Randkę przerywa Anna, którą ochroniarz zawiadomił o włamaniu. Rozczarowana zachowaniem kelnera zamierza go zwolnić. Marek wpada na pomysł zatrudnienia Jacka w swoim sklepie.

  foto

  Kinga, Magda i Mirka docierają do domku Kwiatkowskiego. Ku swojemu zaskoczeniu zastają w nim swoich ojców po nocnej imprezie. Spędzają miło dzień, który przerywa wizyta policjantów...

  foto

  Magda mówi Pawłowi, że nie da się pogodzić ich przyjaźni z jego nowym związkiem. Ozon, widząc ich razem, robi dziewczynie scenę zazdrości. Sam zaś odwiedza byłą żonę. Po kłótni z Michałem Madzia nocuje u Kingi.

  fot.

  Marcin, odtrącony przez Agnieszkę, upija się z rozpaczy i wdaje w bójkę nad brzegiem Wisły. Później, pobity i wyczerpany pojawia się u Chodakowskich.

  fot.

  Kasia jest smutna widząc, że wokół Marcina kręci się dużo kobiet. Maczeta zwraca koledze uwagę, że krzywdzi Kasię. Jednak Marcin myślami jest przy Agnieszce.

  fot.

  W firmie Hofmana pracownicy plotkują o związku Izy z Pawłem. Są przekonani, że szefowa wykorzysta i porzuci Zduńskiego tak jak jego poprzednika. Iza jest pod wrażeniem zdjęć, które Paweł robi jej w plenerze.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję pliki cookies z tej strony