Seriale / Obyczajowe / Barwy szczęścia / wideo
  • nowość
  • materiał płatny
  image

  Po zasłabnięciu i nocnej wizycie w szpitalu Anna zaczyna zastanawiać się nad przejściem na wcześniejszą emeryturę. Tymczasem Jerzy nieoczekiwanie traci pracę. W pubie Kostka zjawiają się policjanci z nakazem rewizji.

  • nowość
  • materiał płatny
  image

  Nina zwierza się Markowi, że Wolfgang założył nową rodzinę i odwrócił się od Witka. Chłopiec teraz bardzo cierpi, a ona kompletnie nie wie co ma robić.

  • nowość
  • materiał płatny
  image

  Z Martą kontaktuje się Zosia, jej była asystentka z wydawnictwa G&G. Prosi Walawską o pomoc w znalezieniu pracy.

  • nowość
  43

  Wiesia przyznaje się, że zmyśliła historię z molestowaniem, bo chciała się zemścić na Sewerynie za to, że ją odtrącił. Klara, Ada i Sara przystępują do formalności związanych z zakładaniem klubiku.

  • nowość
  43

  Kasia wciąż nie może skontaktować się z niepłacącym od dwóch lat czynszu Wiśniewskim. Nina wraca z Austrii, nie chce jednak rozmawiać z Markiem na temat Witka.

  • nowość
  43

  Anna w rozmowie z Alicją próbuje wybadać, czy możliwe jest, że Wiesia kłamie. Tymczasem potępiony, osamotniony Seweryn szuka wsparcia u Magdy.

  • nowość
  43

  Jaworski jest oburzony podwyżką czynszu. Uważa że zamiast podnosić opłaty zarząd powinien egzekwować zaległości od lokatorów, którzy czynszu w ogóle nie płacą. Kasia postanawia przyjrzeć się sprawie Wiśniewskiego, który od dwóch lat zalega z opłatami.

  • nowość
  43

  Marta ma wrażenie, że Kasia jej unika. Walawska obawia się, że koleżanka obraziła się na nią za komentowanie jej relacji z Dąbrowskim.

  43

  Kostek robi się zazdrosny o Wiktora, który nie dość, że spotyka się z Edytą, nawiązuje też przyjacielskie relacje z Maksem i Zuzą. Nie uchodzi to uwadze Ludmiły. Tymczasem Wiktor nadal sprzedaje szmuglowany alkohol w pubie Kostka.

  43

  Wiesia robi wszystko, by jeszcze bardziej zbliżyć się do Seweryna i prosi go o pomoc w przygotowaniu do sprawdzianu z historii. Magda ostrzega Gajewskiego, że uczennica się w nim podkochuje.

  image

  Edyta tłumaczy się Kostkowi ze swojej znajomości z Wiktorem. Wyjaśnia, że mężczyzna stał się dla niej kimś ważnym. Również Wiktor wyjawia Kostkowi, że traktuje Edytę poważnie. Tymczasem w pubie pojawia się klient, który twierdzi, że zatruł się w lokalu alkoholem.

  image

  Władek i Sabina podejmują decyzję, że nie zapiszą Kajtka na dodatkowe zajęcia. Razem z mamą Hani Cieślak postanawiają interweniować w sprawie rosnących kosztów u dyrekcji...

  image

  Urodziny Marty, które z początku miały być babskim spotkaniem, zmieniają się w imprezę koedukacyjną. Gości z minutę na minutę przybywa, przybywają nawet nieproszeni, Mikołaj i Robert. Chowański nie potrafi ukryć swojej zazdrości...

  image

  Sylwia informuje Jeleniów, że wyprowadza się z wynajmowanego od nich mieszkania. Tego samego dnia Kostek i Ludmiła, prawie jednocześnie znajdują swoich kandydatów na nowego najemcę...

  image

  Maria i Kasia mają wyrzuty sumienia, że wymusiły na Marcie spotkanie w dzień jej urodzin. Walawska zapewnia je, że to z nimi chce spędzić ten dzień. Chowańskiemu jest z tego powodu przykro...

  43

  Irek niechętnie idzie na ślub Lili i Klemensa, nadal nie wierzy w szczerość ich uczucia i uważa, że powinni być przygotowani nawet na nalot straży granicznej.

  43

  Seweryn jest bardzo zapalony do pomysłu wystawienia sztuki, chce ją zaprezentować na Dniach Zakrzewia oraz wystąpić do burmistrza o objęcie wydarzenia patronatem. Anna jest sceptycznie nastawiona do tego pomysłu.

  43

  Magda rozpoczyna pracę w szkolnej bibliotece. Poznaje Seweryna, który wraz z uczniami przygotowuje przedstawienie teatralne.

  43

  Marek ma nadzieję uczestniczyć w rozmowach Niny i Witka z psychologiem, ale Elsner się na to nie zgadza. W dodatku nazajutrz planuje wyjechać z chłopcem do Wiednia. Krystyna namawia syna, by spotkał się z Witkiem za plecami Niny.

  foto

  Klara i Sara przystępują do zakładania klubiku na Zacisznej. Klara opowiada Marii o swoich planach, ta jednak gasi zapał dziewczyny.

  foto

  Marek i Nina spotykają się, by porozmawiać o Witku i o tym, jak pomóc chłopcu odnaleźć się w nowej sytuacji. Elsner w złości mówi, że żałuje tego, że w ogóle powiedziała mu, że jest ojcem jej syna.

  foto

  Daniel i Sara rozstają się. Dziewczyna odchodzi z Feel Good i postanawia poszukać pracy jako opiekunka do dzieci. Kasia zapoznaje ją z Klarą, która odstępuje jej kilka zleceń. Dziewczyny od razu przypadają sobie do gustu.

  foto

  Maria i chłopcy postanawiają jechać w odwiedziny do przebywających w ośrodku rehabilitacyjnym Struzików. Marek zostaje sam w Warszawie. Wieczorem, bez zapowiedzi, odwiedza go Nina.

  foto

  Marek źle znosi to, że Nina izoluje go od Witka. Gdy w pracy przez chwilę zajmuje się chłopcem, nawiązuje się między nimi sympatyczna relacja. Marek żąda od Niny ustalenia kontaktów z synem. Ich kłótnię przypadkiem słyszy Witek...

  image

  Zenek nie może uwierzyć w romans Justyny i Daniela, postanawia rozmówić się z córką. Dziewczyna przyznaje się do wszystkiego ojcu, dodatkowo oznajmia, że wspólnie z Norbertem podjęli decyzję o wyprowadzce z Zacisznej.

  iamge

  Władek i Maciek postanawiają rozstać się w przyjacielskiej atmosferze. Jedzą razem pożegnalny obiad i wspominają stare czasy.

  image

  Po odkryciu prawdy o romansie z Justyną, Sara postanawia rozstać się z Danielem. Zrozpaczony chłopak błaga ją o jeszcze jedną szansę. Dzięki przypadkowej wizycie Marty i Ewy, pogotowie przybywa na czas i udaje się uratować Igę. Walawska jest wściekła na Piotra za pozostawienie Igi bez opieki.

  image

  Po odebraniu Miłoszka przez Renatę, Iga popada w depresję. Piotr nie umie się nią zająć, nie ma do żony cierpliwości. Iga, pozostawiona sama sobie, sięga po proszki nasenne...

  image

  Selim i Maria są przeciwni wyjazdowi Iwony i Alka do Bangladeszu. Młodzi postanawiają jednak wbrew rodzinom jechać. Antonia jest załamana. Sabina nie chce włączyć się w prowadzoną przez fundację Gosi akcję profilaktyki nowotworowej.

  43

  Liliana i Klemens informują przyjaciół, że biorą ślub i proszą Irka i Natalię na świadków. Okazuje się, że pomysł ślubu nie podoba się Irkowi. Tymczasem Ada i Klara mają bardzo dużo zleceń na opiekę nad dziećmi. Kasia sugeruje im, by założyły na osiedlu przedszkole.

  43

  Ernest, syn Chowańskiego, prosi Martę by wykorzystując swoje znajomości w mediach pomogła mu w karierze. Gdy Walawska odmawia, staje się niemiły.

  43

  W dniu rozprawy Arek oznajmia Walawskim, że jeśli nie dadzą mu dwudziestu tysięcy, zrywa ich umowę. Piotrowi puszczają nerwy i rzuca się na szantażystę z pięściami.

  43

  Dzień przed rozprawą o przysposobienie Miłoszka, Igę odwiedza Renata. Walawska, w zamian za korzystne zeznania, wręcza kobiecie sporą sumę. Również Piotr daje pieniądze Arkowi.

  43

  Maria zaczyna podejrzewać, że Nina okłamuje Marka w sprawie Witka i że może działać w zmowie z Krystyną, która już nie raz próbowała ich rozdzielić.

  image

  Marek przeżywa rewelacje usłyszane od Niny. Nie rozumie, dlaczego kobieta tak długo ukrywała przed nim fakt, że jest on ojcem Witka.

  image

  Nina zwierza się Krystynie, że Wolfgang chce jej odebrać Witka. Złota namawia kobietę, by powiedziała Markowi prawdę o synu. W ten sposób Witek zostanie przy niej i być może odzyska dzięki temu Marka.

  image

  Irek przeprasza Lili za sytuację z Klemensem. Tłumaczy, że chciał doprowadzić do ich małżeństwa, by dostała zgodę na legalny pobyt w Polsce. Lili oświadcza mu, że nigdy nie wyszłaby za byle kogo.

  image

  Pod nieobecność narzeczonej Irek spotyka się z Lilianą i Klemensem. Realizuje swój plan zeswatania Kubanki z przyjacielem. Jednocześnie jest o dziewczynę coraz bardziej zazdrosny.

  image

  Bogdan prosi Irka, aby wpłynął na ojca, by ten więcej nie niepokoił Magdy. Krzysztof nie słucha syna i wybiera się do Zakrzewia. Zwoleńscy postanawiają za wszelką cenę chronić Magdę.

  image

  Nina wzywa Marka do pracy w pilnej sprawie, przerywając jego wspólne zakupy z Krystyną. Mężczyzna zostawia matkę z Marysią i jedzie do firmy.

  image

  Dawida czeka długa rehabilitacja, ale zdaniem lekarzy chłopak ma duże szanse na powrót do sprawności. W szpitalu odwiedzają go najpierw Patrycja, a następnie Tina. Obie obwiniają się o jego stan i są gotowe się nim opiekować w chorobie.

  image

  Bartek żąda, by Waleria przeprosiła Marlenę za awanturę, którą jej urządziła. Koszykowa robi to bardzo niechętnie.

  image

  Irek próbuje zeswatać Lilianę i Klemensa, aby dziewczyna po ślubie mogła legalnie zostać w Polsce. Nieokrzesany chłopak nie przypada jednak do gustu seksownej Kubance.

  image

  Dawid trafia do szpitala z poważnym urazem głowy i kręgosłupa. Patrycja obwinia się o spowodowanie tej tragedii. Tymczasem okazuje się, że Kuba zeznał policji, iż był to nieszczęśliwy wypadek.

  image

  Po wspólnie spędzonej nocy Bartek i Marlena nie szczędzą sobie czułości. W pracy dziewczyna obnosi się ze swoim nowym związkiem. Gdy jednak dowiaduje się o licznych miłosnych kłopotach chłopaka, zarzuca mu, że się tylko nią bawi.

  image

  Liliana zwierza się Natalii i Irkowi, że nie ma dużych szans na uzyskanie statusu uchodźcy. Irek wpada na pomysł zeswatania Lili z niezbyt atrakcyjnym kolegą Klemensem.

  image

  Magda spotyka się z Krzysztofem. Mówi mężczyźnie, że nie mogą być razem. Redyk nie przyjmuje tego najlepiej i gdy pojawia się Jarek, oskarża go, że zrobił Magdzie pranie mózgu. Dochodzi do szarpaniny.

  43

  Marlena, na złość Danielowi, flirtuje cały poranek z Bartkiem. Później wybiera się z nim na plażę. Sara zauważa, że Daniel jest podminowany gdy tylko Marlena jest w pobliżu. Zaczyna podejrzewać, że tych dwoje coś łączy.

  43

  Irek dostaje się na posiedzenie sądu, na którym ma zapaść decyzja w sprawie deportacji Liliany. Zgłasza się na świadka i próbuje przekonać sędziów, by Kubanka dostała szansę na pozostanie w Polsce.

  43

  Chowański opowiada Marcie o kłopotach z żoną i żądaniach Elwiry, która chce odebrać mu jego majątek, który zgromadził w trakcie trwania ich małżeństwa.

  fot4x3

  Sara jest świadkiem kłótni Daniela i Marleny. Zaczyna podejrzewać, że ci dwoje coś przed nią ukrywają. Tymczasem po awanturze z Danielem, roztrzęsioną Marlenę pociesza Bartek.

  fot4x3

  Daniel i Marlena wybierają się na wesele koleżanki dziewczyny. Gdy są gotowi do wyjścia, w domu pojawia się... Sara.

  fot4x3

  Dąbrowski chce za wszelką cenę jak najszybciej wyciszyć sprawę wypadku samochodu ATB, by nie ucierpiał wizerunek firmy. Marta jest niemile zaskoczona jego zachowaniem. Oboje odwiedzają Kasię i oferują jej odszkodowanie.

  fot4x3

  Odpoczynek Marty i Chowańskiego zakłóca przyjazd Piotra. Walawski awanturuje się i chce zabrać Ewę do siebie. Marta stawia jednak na swoim i Piotr odchodzi z kwitkiem. Artur niespodziewanie oświadcza się Marcie.

  fot4x3

  Irek i Natalia odwiedzają Lilianę w ośrodku dla cudzoziemców. Postanawiają pomóc dziewczynie i zrobić wszystko, by nie została deportowana z kraju.

  image

  Sielankę Marty i Chowańskiego zakłóca telefon Piotra, który żąda, by kobieta powiedziała mu, dokąd wyjechała z Ewą. Artur uważa, że Walawska na zbyt wiele pozwala byłemu mężowi.

  image

  Zuza i Kostek realizują swój plan zemsty na Jacku i Radku. Zachowanie dziewczyny wzbudza podejrzenia Kseni. Do ostatniej chwili nie wiadomo czy policyjna prowokacja dojdzie do skutku.

  image

  Magda próbuje odnaleźć spokój i równowagę w Instytucie Szczęścia. Małgorzata i Jerzy odwiedzają córkę i mówią jej o nowych ustaleniach policji. Dziewczyna zwierza się Jarkowi, iż boi się, że być może to ona zabiła Tomka.

  image

  Róża i Zdzisio zapraszają Basię i Zenka na powitalny obiad, na którym chcą im powiedzieć, iż wiedzą, że przyjaciele byli przez ostatnie miesiące pod ochroną policji.

  image

  Po dramatycznych wydarzeniach związanych z porwaniem Ewy, Marta drży o bezpieczeństwo córki. Chowański otacza je opieką i zabiera do swojej posiadłości pod Warszawą.

  image

  W trakcie spotkania Marty z Urszulą znika Ewa. Wkrótce do Walawskiej dzwoni porywacz dziecka...

  image

  Sabina planuje wspólny wyjazd z Tomalą nad morze. Musi jednak z niego zrezygnować, gdy odkrywa, że Agnieszka prowadzi nielegalną działalność w gabinecie kosmetycznym.

  image

  Do Walerii zaczyna wydzwaniać Gabriel, poznany w SPA bawidamek. Kobieta przyznaje Kasi, że zapomniała się nieco i trochę z nim flirtowała.

  image

  Stefan bardzo tęskni za Walerią. Od Kasi dowiaduje się, że jego partnerka przebywa w SPA. Postanawia tam pojechać i sprowadzić ją do domu.

  foto

  Magdę odwiedza Celina, matka Tomka. Bardzo przeżywa, że media robią z jej syna potwora. Chce wiedzieć co naprawdę zaszło w mieszkaniu. Po spotkaniu z kobietą Magda zaczyna obwiniać się o śmierć Tomka.

  foto

  Marta odrzuca ofertę wsparcia finansowego Chowańskiego i bierze kredyt na spłatę długów Roberta. Zuza zaczyna realizować swój tajemniczy plan zemsty na Radku i Jacku. Sabina wspiera Gosię, koleżankę poznaną na onkologii, która ma nawrót choroby.

  foto

  Marek ma już dosyć napiętej sytuacji w domu i postanawia złożyć wymówienie. Nina nie akceptuje jego decyzji. Przebywającą w Zakrzewiu Magdę odwiedza Krzysztof.

  foto

  Wszyscy mieszkańcy osiedla są poruszeni tragicznymi wydarzeniami, które rozegrały się w mieszkaniu Magdy. Okazuje się, że w niewyjaśnionych okolicznościach śmierć poniósł Tomek, a policja podejrzewa, że chłopaka zabiła... Magda.

  image

  Tomek szykuje siebie i Magdę do wyjazdu za miasto. Dziewczyna wykorzystuje moment gdy ma rozwiązane ręce i wybija szybę krzycząc rozpaczliwie o pomoc.

  image

  Edyta mówi Kostkowi o dziwnym zachowaniu Zuzy i tajemniczych telefonach, których dziewczyna nie chce odbierać. Zuza przyznaje się ojcu, że to Ksenia do niej wydzwania.

  image

  Magda podejmuje rozpaczliwą próbę uwolnienia się. Wykorzystuje moment nieuwagi Tomka i chwyta za pistolet....

  foto

  Tomek trzyma związaną i zakneblowaną Magdę w mieszkaniu. Wysyła z jej telefonu esemesy do Krzysztofa. Natalia niepokoi się o siostrę. Tymczasem Krystyna spotyka w pracy u Marka Ninę. Obie są zachwycone z powodu spotkania.

  image

  U Magdy zjawia się Tomek. Jest agresywny i ma ze sobą broń. Tymczasem Klara dowiaduje się, że komornik wszedł na jej konto. Olgierd twierdzi, że córka zalega z alimentami.

  foto

  Krzysztof wybiera się do sądu. Tymczasem dzwoni Zofia. Okazuje się, że Ola nadal nie może pogodzić się z rozwodem rodziców. Między małżonkami dochodzi do kolejnej kłótni.

  foto

  Marta odkrywa, że Iga i Piotr pozwalają Renacie na kontakt z ich synkiem. Uważa, że popełniają błąd. Okazuje się, że Renata i Arek knują kolejną intrygę.

  foto

  Mikołaj każe napisać Marcie nieprawdziwe oświadczenie do prasy zaprzeczające wypadkowi. Tymczasem Chowański znów wyznaje Walawskiej miłość.

  image

  Daniel oznajmia Justynie, że będzie walczył o swoje dziecko i grozi, że o wszystkim powie Norbertowi. Dziewczyna postanawia w końcu sama się do wszystkiego przyznać mężowi. Maria opowiada Marcie o Ninie i stwierdza, że chciałaby ją poznać...

  image

  Kasia interweniuje u nieuczciwego wykonawcy remontu piwnic i odnosi swój pierwszy sukces jako przewodnicząca zarządu wspólnoty. Decyduje się także dać Anicie drugą szanse i przyjąć ją do pracy. Lidka uważa, że będzie tego żałowała...

  image

  Patrycja wyrzuca Dawida z domu. Zrywa także swoje kontakty zawodowe z Tiną. Pocieszenia szuka w towarzystwie Huberta.

  image

  Kuba przyłapuje Dawida i Tinę na namiętnym pocałunku. Rzuca się na chłopaka z pięściami. Jaworski zaczyna uprzykrzać życie Kasi i utrudniać jej pełnienie obowiązków przewodniczącej wspólnoty mieszkaniowej.

  image

  Patrycja pomaga Tinie w zabraniu jej rzeczy od Kuby. Dziewczyna musi jednak jeszcze chwilę zostać u niej i Dawida, do czasu aż zwolni się mieszkanie ich kolegi. Między Tiną i Dawidem znów dochodzi do namiętnego pocałunku.

  43

  Dąbrowski i Chowański, niemal jednocześnie, składają Marcie propozycję wspólnego spędzenia weekendu. Walawska nie wie, co zrobić.

  43

  Tina i Dawid zbliżają się do siebie. Chłopak wyznaje, że nie może zapomnieć o ich pocałunku na planie teledysku. W trakcie wspólnego gotowania nieoczekiwanie zaczynają się całować. W tym samym momencie do domu wraca Patrycja.

  43

  Natalia od rana suszy Irkowi głowę o jego słabe oceny. Chłopak okłamuje ją, że idzie do biblioteki i spędza popołudnie w towarzystwie Liliany.

  43

  Kuba, wściekły z zazdrości o Dawida i Ricka, urządza awanturę na planie teledysku Tiny.

  43

  Zastraszona przez Ksenię Zuza mówi rodzicom, że zmyśliła historię o gwałcie i wycofuje swoje zeznania na policji. Kostek jest rozczarowany postępowaniem córki i daje jej to dotkliwie odczuć. Dziewczyna jest załamana.

  foto

  Wyczerpana ostatnimi przeżyciami Walawska mdleje w pracy. Dąbrowski otacza ją czułą opieką. Budzi to zazdrość Chowańskiego.

  foto

  Po nocy spędzonej z Robertem Marta ma mętlik w głowie. Mężczyzna zapewnia Walawską, że ją kocha i zrobi wszystko, by naprawić swoje błędy. Tuż przed rozprawą rozwodową Marta odbiera telefon, który rozwiewa jej wszelkie wątpliwości.

  foto

  Pod wpływem namów matki Marta decyduje spotkać się z Robertem. Mężczyzna przeprasza ją za zdradę, wyznaje miłość i prosi o jeszcze jedną szansę. Atmosfera między małżonkami robi się bardzo intymna.

  foto

  Kasię odwiedza Anita. Przeprasza koleżankę za sposób w jaki się rozstały, gdy odchodził. Tymczasem Radek i Jacek dowiadują się, że Zuza była na komisariacie i postanawiają ją zastraszyć.

  fot. 4x3

  Kostek postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość gwałcicielom córki. W szczegóły swojego planu wtajemnicza Edytę, która ma dać mu alibi. Ludmiła zaczyna podejrzewać, że mąż coś przed nią ukrywa.

  fot. 4x3

  Świderski zaprasza Iwonę do teatru. Dziewczyna tłumaczy mu, że ma męża. Okazuje się, że lekarz nie zdawał sobie z tego sprawy. Sytuacja jest niezręczna.

  fot. 4x3

  Dramat Zuzy zbliża do siebie Edytę i Kostka. Jeleń wyznaje byłej żonie, że planuje zemstę na gwałcicielach córki. Tymczasem Ludmiła robi się zazdrosna o męża.

  fot. 4x3

  Waleria i Stefan boją się, że Bartek przegrał wszystkie pieniądze w kasynie. Tymczasem chłopak wraca nad ranem z dużą wygraną.

  fot. 4x3

  W dzień ślubu Waleria daje synowi kopertę z obiecanymi pieniędzmi na remont. Tymczasem Asia zrywa zaręczyny za pośrednictwem Dominika.

  image

  Zuza niechętnie zgadza się na wizytę u psychologa. W trakcie sesji otwiera się przed terapeutką. Tymczasem Kostek i Edyta obwiniają się, że do nieszczęścia doszło przez ich zaniedbania i ciągłe kłótnie.

  foto

  Dzięki wsparciu Marty Dąbrowskiemu udaje się pokonać paraliżujący stres i wystąpienie przed zarządem ATB kończy się sukcesem. Mikołaj wylewnie dziękuje Walawskiej.

  foto

  Zuza jest przerażona na myśl o okazaniu na policji i składaniu kolejnych zeznań. Na komisariacie śledczy przesłuchują Ksenię, która potwierdza wersję Radka i Jacka.

  foto

  Maria i Fryderyk cieszą się, że Teresa powoli dochodzi do siebie. Pyrka zwierza się Walawskiej, że przez chwilę straciła nadzieję.

  foto

  Kostek i Edyta otaczają Zuzę opieką. Jeleń postanawia zemścić się na mężczyznach, którzy skrzywdzili jego córkę. Zdobywa od Kseni adres restauracji Jacka i Radka.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję pliki cookies z tej strony